Vásárolj Bravos őrölt vagy szemes pörkölt kávét és nyerj!

Vásárolj bármely Bravos 3in1 vagy Bravos Classic, Espresso vagy Mild őrölt vagy szemes kávéból bármely kiszerelésben legalább 1 darabot, töltsd fel a vásárlást igazoló blokk AP kódját, és nyerj!*
*A tájékoztatás nem teljes körű. Részletek a játékszabályzatban.
NYEREMÉNY
90 db Philips automata kávéfőző

Regisztrálj most!

A promóció időtartama: 2022. február 1. – május 1.
A promócióban a Bravos 3in1, Bravos Classic, Espresso és Mild termékek mindegyik kiszerelése részt vesz.
Nyertesség esetén a vásárlást igazoló blokkot köteles bemutatni a nyertes.
A promóció szabályzatát ide kattintva olvashatja.

Nyerteseink

Philips kávéfőző

02.01.: Kovács István, Keszthely
02.02.: Szép Dávid, Varsány
02.03.: Domján Sándor, Gellénháza
02.04.: Kovács Zsanett, Vecsés
02.05.: Seidl Áron, Budapest
02.06.: Kállai István, Budapest
02.07.: Pál József, Székesfehérvár
02.08.: Nyári Anna, Pápa
02.09.: Musza Ivett Éva, Hódmezővásárhely
02.10.: Kondor Karolina, Budapest
02.11.: Fogarasiné Bere Beáta, Siófok
02.12.: Gáll Levente, Kék
02.13.: Lukács Sándor, Aranyosapáti
02.14.: Fekete Norbert, Budapest
02.15.: Aszódi Ferencné, Hévízgyörk
02.16.: Kondorné Varga Tünde, Fehérgyarmat
02.17.: Pej Vilmos, Zirc
02.18.: Varga Ferenc, Bagamér
02.19.: Miglinci Lidia, Szeged
02.20.: Kádár Dániel, Kecskemét
02.21.: Czirjek Kinga Gyöngyi, Végegyháza
02.22.: Ballér István, Csököly
02.23.: Vass Gyuláné, Csákvár
02.24.: Jécsák Csilla, Újfehértó
02.25.: Kocsi Katalin Judit, Ászár
02.26.: Miklós Szilveszter, Szeged
02.27.: Karácsonyi-Demján Réka, Taktaharkány
02.28.: Buzás Dóra, Budapest
03.01.: Venter Józsefné, Tószeg
03.02.: Tóth Boglárka, Boldog
03.03.: Molnár Józsefné, Martonvásár
03.04.: Kovács Ágnes, Eger
03.05.: Vértes Istvánné, Gyöngyös
03.06.: Törő-Varga Anett, Debrecen
03.07.: Gyulai Gergő László, Újkígyós
03.08.: Kerepeczki Tímea, Békéscsaba
03.09.: Kovács László Zoltán, Tahitótfalu
03.10.: Üveges Tamara, Budapest
03.11.: Jordákiné Balogh Nikoletta, Érd
03.12.: Árvai Rita, Zalakomár
03.13.: Reczetár Ferencné, Szombathely
03.14.: Guberné Nagy Ildikó, Zámoly
03.15.: Kovács Tamás, Dudar
03.16.: Dr. Buzi Lajosné, Hódmezővásárhely
03.17.: Szentgyörgyhegyi Ferencné, Szigetújfalu
03.18.: Elek Sándor, Rakamaz
03.19.: Truczné Újvári Edit, Szeged
03.20.: Farkas Fruzsina, Hajdúsámson
03.21.: Longay Zsolt, Kecskemét
03.22.: Kis Norbert, Tiszalúc
03.23.: Németh Csaba Mihály, Budapest
03.24.: Szakály Roland, Kapuvár
03.25.: Pető Beatrix, Győr
03.26.: Panyik Patrik, Tatabánya
03.27.: Patakiné Domokos Anikó Erzsébet, Debrecen
03.28.: Léner Csaba, Zalaszentbalázs
03.29.: Gersei Ildikó, Sárvár
03.30.: Back Dániel, Sárkeresztes
03.31.: Szoták Erika, Monok
04.01.: Balázs Nóra Éva, Tápióság
04.02.: Karsay Edit, Écs
04.03.: Horváth Beáta, Herencsény
04.04.: Miszlai Béla, Tatabánya
04.05.: Bazánné Kovács Ilona, Hévízgyörk
04.06.: Kundráth  János, Leányfalu
04.07.: Zsebe Judit, Szombathely
04.08.: Nagy Zoltán, Ajka
04.09.: Brányi Edina, Csönge
04.10.: Pfisztner Tamás, Szalatnak
04.11.: Füstös Enikő, Berzence
04.12.: Márkus Ferencné, Budapest
04.13.: Lombos Viktor, Budapest
04.14.: Pataki Ágnes, Budapest
04.15.: Szélesné Kondor Nikolett, Tunyogmatolcs
04.16.: Temesvári Ágnes, Budapest
04.17.: Horváth Zoltánné, Pankasz
04.18.: Himer Attila, Ráckeve
04.19.: Pásztorné Bartus Erzsébet, Szentes
04.20.: Fábri Béláné, Bélapátfalva
04.21.: Mező Jánosné, Törökbálint
04.22.: Széplaki Judit, Sarkad
04.23.: Révész László, Miskolc
04.24.: Fehértói Judit, Debrecen
04.25.: Vasvári Attila, Nyírbátor
04.26.: Sikkné B. Mónika, Győrzámoly
04.27.: Csengődi Veronika Beáta, Budapest
04.28.: Ötvös Erika, Tamási
04.29.: Nagy-Fehér Krisztina, Hatvan
04.30.: Kala Viktória, Budapest
05.01.: Konkolyné Benkőházi Judit, Budapest